Rosko / About

About ROSKO Family Design – це сімейна студія інтер'єрів з досвідом роботи понад 10 років і багатим на портфоліо з проектами по всьому світу. Виконуючи роботи різного ступеня складності – від затишного житла до великих громадських приміщень, для нас завжди залишається незмінною висока якість, професіоналізм та любов до своєї роботи.

Чим більше розходяться протилежності, тим більше вони сходяться для боротьби, і з цієї боротьби виникає «прекрасна гармонія».

Гераклит

Ми любимо традиційні інтер'єри, у яких криється все багатство пропорцій, краса ліній та форм. Цей стиль поза часом та трендів.

Наша пристрасть – сучасне мистецтво. Саме воно здатне надати інтер'єру неповторного духу, наповнити його новими смислами та ідеями.

Наш шлях – пошук нових рішень. Використовуючи класичну архітектурну основу, ми наповнюємо її сучасним мистецтвом та арт об'єктами.

Наши услуги

1

Дизайн

Ми займаємося всім, що пов'язане з процесом створення дизайну - починаючи з перших ескізів і закінчуючи фінальним моментом здачі реалізованого об'єкту.

2

Архітектура

Ми пропонуємо послуги з архітектурного проектування житлових та комерційних будівель та споруд на всіх стадіях проектування.

3

Реализація

Реалізація задуманого проекту вимагає рівно стільки участі, як і його підготовка і розробка, а часом і більше. Це кропіткий та важливий період, який ми раді пройти разом із вами.

Нас показывают

SBID 2016

Наши клиенты

Copyright © 2016.

ROSKO Family Design